Mini Nakliye

ileadmin

Mini Nakliye

Mini Nakliyat İşlemleri Nelerdir.?

kamyonetİstanbul’un pek çok yerleşkesinde bulunan semt, mahalle ve sokaklarda bireylerin hayatını sürdürmesi için gerekli eşyaların pek çoğuna ev eşyası taşıması adı altında Parça Eşya Taşıma sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nakliye Konusunda Uygun Paketler

Eşyanızın durumuna göre Mini Nakliye, Orta Nakliye ve Mega Nakliye olarak bünyemizde müşterilerimize sunduğumuz hizmeti sınıflandırıp isteklerine ve bütçelerine uygun koşullarda taşınma işlemlerine olanak sağlayıp her daim müşteri dostu Nakliye Şirketi olmayı hedefini tutturmuş olmaktan büyük kıvanç duymaktayız. Parça eşya taşıma konusunda araçlarımızın tamamı ev eşyası taşımaya uygun kasalara sahip düzenli dezenfekte edilen nakliyeci aracıdır.

Mini Nakliye ; müşterilerimizin kişisel eşyaları olan toplamda Koli bazında 9 parça germeyen ürünlerin taşınmasında sunduğumuz araç kirala hizmetidir. Orta Nakliye ; Bir oda eşya toplamda hacimli 9 parça eşyayı geçmeyen, isterseniz sadece araç isterseniz personelli evden eve teslimdir, Öğrenci eşyası taşıma sayfamızda daha detaylı bilgiler bula bilirsiniz. Mega Nakliye ; evden eve nakliyat sunduğumuz hizmette A noktasından B noktasına kadar olan süreçte mobilya, beyaz eşya, koli ve ev araç gereçlerinin tam kapsamlı kurumuna kadar dahil kapsayan işlemimizdir.

Mini Nakliye
5 (100%) 1 oy

Yazar hakkında

admin administrator

ŞİMDİ ARA
Devamını oku:
Şehirler arası nakliyat
Şehir içi nakliyat

Müşteri talepleri doğrultusunda hizmet açılımı ve kullanılan araç modellerimizi belirliyoruz,...

Kapat