Category Archive Makale

ileadmin

Blog

Eşya Listesi Oluşturma

Konumunuza yakın nakliyeci veya eşya taşıma firması bulunduğunda fiyat teklifi nası alınır.?
Öncelikle bulunduğunuz konum ile gidecek adresin kısa açıklaması (Kadıköy caferağa mahallesi, Sarıyer zakeriyaköy mahallesi) verdiğimiz örnekte Kadıköy’ün mahallesi merkezinde bulunur iken Sarıyer’in mahallesi ilçe çıkışı 15 km uzaklıktadır. Araç fiyatı km bazında hesaplanır.

Eşya listesi oluşturma? Unutmayın ev taşımacılığında asıl fiyatları temel eşyalar değil ufak tefek Tek Parça Eşya yoğunluğu belirler. Temel eşyaları paketlemesi, taşıması kolay kısa süren işlemdir. Ufak tefek eşyaların toparlanması paketlenmesi uzun süren ve personel sayısını artıran bir işlem olması fiyatları oldukça etkiler. Örnek verilmesi gerekirse taşınma esnasında araç yükleme, Dört (4) saat sürerken neden yeni evinize taşınması kurulması iki (2) saat sürdüğünü hiç düşündünüz mü.? Zamandan ve fiyatlardan tasarruf edin…

Araç park mesafesi; Kamyonet bina önüne park etmesi, Bina önünde park mesafesi olması, Otoparktan Personelin yürüme mesafesi olması, Bina merdiveni kullanılması, Bina asansörü kullanılması. Bu kon hakkında bilginiz yok ise bina veya site yöneticisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın doğru liste ve bilgi sorunsuz taşınma ve fiyat garantisidir.

Örnek verdiğimiz eşya listesini sizin için tek Tek Parça Eşya olarak listeledik, inceleyin listenizi oluşturun.

Salon; Üçlü koltuk, İkili koltuk, Tekli koltuk, Orta sehpe, Sehpa takımı, Kitaplık, Yemek odası, Sandalye, Tv ünitesi, Tv sehpası, Televizyon, Vitrin, Tablo, Ayna, Piyano, Halı, Avize, Klima ve koli sayısı.

Yatak Odası; Çift kişilik karyola, Tek kişilik karyola, Ranza, Yatak, Yatak bazası, Gardolap, Komidin, Makyaj masası, Boy aynası, Halı, Avize, Abajur, Tablo, Bebek karyolası, Şifonyer ve koli sayısı.

Oturma odası; Çekyat, Köşe takımı L koltuk, Orta sehpa, Kitaplık, Tv ünitesi, Televizyon, Bilgisayar masası, Masa üstü bilgisayar, Halı, Avize, Tablo, Çiçek ve koli sayısı.

Çocuk odası; Üç kapak gardolap, Tekli baza, Ranza, Beşik, Şifonyer, Komidin, Halı, Çalışma masası, Sandalye, Avize ve koli sayısı.

Nakliye firması müşteri temsilcisine oluşturduğunuz listeyi ve gidecek adresi detaylı bildirirseniz en sağlıklı hizmeti sorunsuz alırsınız.

İşiniz Değişmez İse Fiyat Değişmez.!!

Şimdi Eşya listesi oluşturma makalemizi okuduysanız Evden Eve Nakliyat için Kiralık Kamyonet sorunsuz ve

kiralık kamyonet

Kiralık Kamyonet

kaliteli hizmet alabilirsiniz. Marketten alış veriş yaptınız pazarlık yapma şansınız var mı.? tabi ki hayır neden? sabit işçilik net fiyatlar, şimdi asıl konumuza gelelim pazarlık yapan nakliyeci ve taşıma şirketi verdiği fiyat net olur eğer verdiği fiyatın yarı yarıya indirim yaparak pazarlık içinde işi almak niyetindedir. Dikkatli ve temkinli olmalısınız taşınma esnasında devamlı sorun ve fiyat yükseltme talebinde bulunması kaçınılmazdır. Birden çok müşterimizin şikayetleri üzerine bilgi paylaşımı yapıyoruz. Neden bu konuları ele aldık kısaca özetleyelim daha önce taşınma tecrübesi olmayan ilk kez taşınacak müşterilerimize bilgi akışı ve önerilerimiz çok faydasını görecektir. İlk kez taşınan veya bizi daha önce tercih eden müşterilerimizin %91 bizi referans olarak gösterdi.

ŞİMDİ ARA