Aylık arşiv Ocak 2016

ileadmin

Bekar eşyası taşıma

paketleme koltuk.1

Paketlenen Koltuk Takımı

Bekar eşyası genel olarak öğrenci eşyası taşıma gibi olan nakliye biçimidir. 0+1 (sıfır artı bir) veya 1+1 (bir artı bir ) odalı ev nakliyesi gerçekleşen bekar eşyalarının bazı müşterilerimiz fiyatlardan ekonomi olması ve az eşyalı evler olduğu için sadece kamyonet kiralama ihtiyacı duymaktadır. Personel gereksimi duyulmaması şehir içi nakliyesi gerçekleşmesi ve araç kasası içerisine yerleşim ve bağlama ipleri kullanılarak sabitlenmesi için sadece araç sürücü personelimiz araçla birlikte gönderilmektedir. Eşyaların sağlam çizilmeden kırılmadan taşınmasını sağlıyor süspansiyonu yüksek araçlarımız hassas ürünleriniz için tasarlanmış özel kamyonetler ile hizmet sağlamaktayız.

Bekar eşyası taşıma güvenilir ekonomik fiyatlarımız ile bizi tercih eden müşterilerimiz referansımız olan çevresine %5 indirim avantajı sağlamaktadır. İyi düşünüp doğru karar vermeniz için bütçenize uygun hesaplı fiyat uygulayan firma sunduğu hizmet, paketleme ve personel sayısını bilgisini öğrenerek fiyat değerlendirmesi en sağlıklı tercih olacaktır.

ileadmin

Öğrenci eşyası taşıma

paketleme salon.1

Öğrenci Salon odası

Yurt ve öğrenci evlerinde yaşayan gençlerimiz yoğunluk olmasından dolayı yer bulamayan ve daha ekonomik ucuz maliyetler ile ailesine daha az yük olmak isteyen gençlerin tercihi birleşerek her odaya bir öğrenci uygulaması ile maliyet paylaşımı sağlayan sistemle öğrenci evi adı altında özel kullanım alanlarını ortak kullanarak ekonomi yapmaktadır. Bunun faydaları mezun olan veya okuluna daha yakın ev bulan öğrenci evden eve nakliyat ihtiyacı duyabilir, Evden eve nakliyat şirketleri hizmetlerinden dolayı maliyetli olduğu kaçınılmaz bir gerçek.! tercih edilen hizmet Öğrenci Eşyası Taşıma olarak kamyonet ve paketleme ürünleri ile %10 indirimli fiyat garantisi verilebilir.

Mezuniyet Sonrası, mezun olan öğrenci alt devre yani (sınıf) öğrencisine odasını devredebilir. Yeni gelen öğrenci avantajı maliyetlerden %50 avantaj öğrenci evindeki üst sınıf öğrenciden Bedava burs.! sağlayarak okulunda daha verimli bir birey olabilmektedir.

Devir Teslim, İhtiyaç sahiplerine evin içerisinde kullanılmakta olan eşyaların devir teslimi yapılırken eski öğrenci ikinci el eşya satımı, yeni öğrenci nakliyesi olmayan kurulumu yapılmış eşyaların temizliği sonrası dertsiz, sıkıntısız okuluna en kısa sürede adapte olarak başarıya giden yolda ülkemize yararlı bir vatandaş olmaktadır.

ileadmin

Çeyiz taşıma

logo.1

Garantili Çeyiz Taşıma

İstanbul firması olmamız ve şehir içi kamyonet faaliyetlerimiz konusunda Çeyiz Taşıma hizmetleri sunmaktayiz. Yeni evlenen bireylerin kişisel ve evde kullanılan araç, gereçlerinin taşımacılığı için mini kamyonet ile kırılacak ürünlere özel süspansiyonu yüksek araçlarımız, kasaları düzenli dezenfekte ve temiz olmasına dikkat etmekteyiz. Yıllık araç kasalarının kontra plak döşemeleri değişerek eşya taşımacılığına uygun halde bekletilmektedir.

Kırılacak Mutfak Eşyaları, fabrikasyon paketli ürünler olduğu için kırılma olasılığı yoktur, ancak araç kasasına istif yapılırken ağır koliler alt kısıma, hafif koliler üst kısıma bırakılarak minimum üç koli üst üste konmalıdır.

Kullanılan Araç ve Gereçler, Ütü masası, sehpa, çeyiz sandığı, çatak kaşık takımı, bavul ve kişisel eşyaların bulunduğu ev ürünleri tek kullanımlık battaniye sarılarak çizilme ve darbe alması önlenir.

Beyaz Eşya ve Mobilyalar, Çeyiz eşyası taşımacılık minimum 4 (dört) adet beyaz eşyası çeyiz ile birlikte gidebilir, bunlar (Buz dolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi ve Fırın) mobilya olarak iki kapaklı giyinme dolabı ve tek kişilik baza müşterilerimizin isteği doğrultusunda taşınabilir.

 

ŞİMDİ ARA