Yıllık arşiv 2016

ileadmin

Adalar nakliyat

adalar-nakliyat

Adalar Nakliyat

İstanbul ili sınırları içerisinde çalışan firmamız, bütün semtlere ve her kesime hizmet sunmaktadır. Adalar evden eve nakliyat, İstanbul konusunda koordineli çalışmalarımız sorunsuz ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ve referanslarımız bizi bir adım ön plana çıkarmaktadır.

İstanbul’dan adalar nakliyat hizmetimiz hassas eşyalarınız için dilediğiniz Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz adasına Maltepe sahilden çıkartma gemisi ile isteğiniz doğrultusunda eşyaların naklini gerçekleştiriyoruz.

Neden tercih ediliyoruz; İstanbul da birden çok taşımacılık firması vardır. Her işlem uzmanlık alanı ister lojistik firması kamyonet gönderemez, Nakliyeci ise yüksek kapasiteli araç gönderemez, biz sunduğumuz işleme adapte olarak konusu Kamyonet ile adalar nakliye işlemine yoğunlaşarak Aracı olmadan sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Nasıl taşıma planı oluşturulur; Müşteri temsilcimiz taşınacak ürüne göre ( 1+1 ev eşyası, piyano, çelik kasa, bir oda, özel yapım ev eşyaları vb. ) araç gerekli ise çıkartma gemisi ile adrese teslim, gıda veya ticari yük ürünleri için Küçük yalı ve Kartal adalar iskeleden gemiye aktarma sağlamaktayız. Adalara yük taşıma konusunda bizden öneri ve taşıma planı, yapılacak işlemler hakkında müşteri temsilcimizden isteyiniz, Adalara eşya taşıma evden eve işlemi son derece öz verili çalışma ve koordineli işlem gerektirir, korunaklı ve zarar görmemesi önemi ve de-montaj ve montajı antika veya modüler mobilya sorunsuz ustalarımız kurulumunu yapmaktadır.

Ödeme ve fiyat listesi; 2016 yılı orta boy kamyonet bileti adalar belediyesinden 3500 kg kamyonet çıkartma gemisi bileti TL 350, iskele giriş ispark TL 60 adalara geçiş temel masraf ücretidir. Araç nakliyesi taşınacak ürün, personel sayısı ve istanbul ilçelerinden alınacak mesafeye göre fiyatlarımız değişmektedir. Şehir içi nakliye fiyatları firmamız uygun koşullarda ekonomik sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

 

 

ileadmin

Doblo taksi

Evden Eve Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Marka.! ParcaEsyaTasma.Biz.Tr
Doblo Taksi

kamyonet

Panelvan kamyonet

Şehir içi transfer ve nakliye islerinde sorunsuz yolculuk, otomobil bagajının dört katı bagaj hacmi ile konforlu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Anadolu yakası merkezimiz olarak avrupa yakası rezervasyonlu hizmet sunmaktayız, şehir içi trafiğine uygun hızlı ekonomik ( Valiz, Koli, Araç gereç, Sehpa, Sandalye, vb. ) kişisel eşyalarınız için lüks taksi kamyonet doblo ile acil nakliyat olarak ucuz fiyatlara hizmet vermekteyiz. Eşya listenize göre araç bulmak taşımacılık da konusunda uzman firma ve adresinize yakın mahallede taşımacı firması bulmanız hızlı, ekonomik ve konforlu hizmet alabilirsiniz. Kamyonet taksi, Doblo kamyonet ve Küçük nakliye aracı parça eşya taşıma konusunda lider konumda bulunarak birfrn çok nakliye firması bünyemizdeki araçları kiralık araç temin etmektedir. Küçük nakliye araçlarımız Doblo, Panelvan, Ufak kamyonet sınıfında eşyanıza uygun araç müşteri temsilcimiz tarafından uygun görülen araç ve personel sayısı ile ucuz fiyatlara gerek duyulan eşyalarınızı taşıtarak ucuz fiyatlara kaliteli hizmet alabilirsiniz.

ileadmin

Parça ofis taşıma

parça ofis taşıma

parça ofis taşıma

Ofis taşıma işleminden ziyade anlık ihtiyaç duyduğunuz ofis mobilyası, evrak, elektronik eşya vb. ürünlerin şubeniz den şubeye, ofis den deponuza kadar her işlemde hizmet talep edebilirsiniz. Ürün ve hizmet akışına uygun plan ve önerilerimiz ekonomik fiyatlara Parça Ofis Taşıma ile çözüm bulabilirsiniz, ürün paketlemesi işçilik ve kamyonet nakliyesi için şehir içinde uygun araçlar, personellerimizin eğitim sertifikaları anlık ve rezervasyonlu (ileri tarihli) nakliye için 7/24 mesai saatleri dışında bile hizmet sunmaktayız.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup referans artısını göz önünde bulundurup önce güven sonrası ekonomik fiyatlar olmuştur. Ekspertiz personelimiz ihtiyaç duyulan ve gerek gördüğümüz ön bilgi ve taşıma planı ile en sağlıklı kararlar almanıza Parça Eşya Taşıma konusunda çözüm sağlamaktayız. Ofis taşıma işleminde referans göstereceğimiz nakliye firmaları sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Şehirler arası taşıma işlemimiz olmadığı gibi ortak çalışmalar sürdürdüğümüz nakliye firmaları ekspertiz sonucu en yararlı bilgi ve hizmeti sunacağı gibi ortak çalışmalarımızı referans gösterebilmekteyiz.

ŞİMDİ ARA