Yıllık arşiv 2016

ileadmin

Adalar nakliyat

adalar-nakliyat

Adalar Nakliyat

İstanbul ili sınırları içerisinde çalışan firmamız, bütün semtlere ve her kesime hizmet sunmaktadır. Adalar evden eve nakliyat, İstanbul konusunda koordineli çalışmalarımız sorunsuz ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ve referanslarımız bizi bir adım ön plana çıkarmaktadır.

İstanbul’dan adalar nakliyat hizmetimiz hassas eşyalarınız için dilediğiniz Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz adasına Maltepe sahilden çıkartma gemisi ile isteğiniz doğrultusunda eşyaların naklini gerçekleştiriyoruz.

Neden tercih ediliyoruz; İstanbul da birden çok taşımacılık firması vardır. Her işlem uzmanlık alanı ister lojistik firması kamyonet gönderemez, Nakliyeci ise yüksek kapasiteli araç gönderemez, biz sunduğumuz işleme adapte olarak konusu Kamyonet ile adalar nakliye işlemine yoğunlaşarak Aracı olmadan sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Nasıl taşıma planı oluşturulur; Müşteri temsilcimiz taşınacak ürüne göre ( 1+1 ev eşyası, piyano, çelik kasa, bir oda, özel yapım ev eşyaları vb. ) araç gerekli ise çıkartma gemisi ile adrese teslim, gıda veya ticari yük ürünleri için Küçük yalı ve Kartal adalar iskeleden gemiye aktarma sağlamaktayız. Adalara yük taşıma konusunda bizden öneri ve taşıma planı, yapılacak işlemler hakkında müşteri temsilcimizden isteyiniz, Adalara eşya taşıma evden eve işlemi son derece öz verili çalışma ve koordineli işlem gerektirir, korunaklı ve zarar görmemesi önemi ve de-montaj ve montajı antika veya modüler mobilya sorunsuz ustalarımız kurulumunu yapmaktadır.

Ödeme ve fiyat listesi; 2016 yılı orta boy kamyonet bileti adalar belediyesinden 3500 kg kamyonet çıkartma gemisi bileti TL 350, iskele giriş ispark TL 60 adalara geçiş temel masraf ücretidir. Araç nakliyesi taşınacak ürün, personel sayısı ve istanbul ilçelerinden alınacak mesafeye göre fiyatlarımız değişmektedir. Şehir içi nakliye fiyatları firmamız uygun koşullarda ekonomik sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

 

 

ileadmin

Parça ofis taşıma

parça ofis taşıma

parça ofis taşıma

Ofis taşıma işleminden ziyade anlık ihtiyaç duyduğunuz ofis mobilyası, evrak, elektronik eşya vb. ürünlerin şubeniz den şubeye, ofis den deponuza kadar her işlemde hizmet talep edebilirsiniz. Ürün ve hizmet akışına uygun plan ve önerilerimiz ekonomik fiyatlara Parça Ofis Taşıma ile çözüm bulabilirsiniz, ürün paketlemesi işçilik ve kamyonet nakliyesi için şehir içinde uygun araçlar, personellerimizin eğitim sertifikaları anlık ve rezervasyonlu (ileri tarihli) nakliye için 7/24 mesai saatleri dışında bile hizmet sunmaktayız.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup referans artısını göz önünde bulundurup önce güven sonrası ekonomik fiyatlar olmuştur. Ekspertiz personelimiz ihtiyaç duyulan ve gerek gördüğümüz ön bilgi ve taşıma planı ile en sağlıklı kararlar almanıza Parça Eşya Taşıma konusunda çözüm sağlamaktayız. Ofis taşıma işleminde referans göstereceğimiz nakliye firmaları sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Şehirler arası taşıma işlemimiz olmadığı gibi ortak çalışmalar sürdürdüğümüz nakliye firmaları ekspertiz sonucu en yararlı bilgi ve hizmeti sunacağı gibi ortak çalışmalarımızı referans gösterebilmekteyiz.

ileadmin

Kamyonet nakliye

Kamyonet Kiralama Nasıl Olur.?

kamyonet kiralama

Kamyonet Nakliye Kiralama

Şehir içi saat yasağı olmayan kamyonetler uygun fiyatları ile tercih edilen Nakliyat’da sektör haline gelmiştir. Müşterilerimizin isteği üzerine hafif yük eşyalara sadece araç Kamyonet Kiralama hizmeti isteğe göre Hacimli eşya olduğu zaman personelli taşıma hizmeti sunmaktayız. Sadece kiralama isteyen müşterilerimizin fiyat avantajı oluşur, Örnek vermek gerekirse beş parça eşya mahalle arası Kamyonet TL 120.00 + Taşıyıcı personel 2 (iki) işçiliği 120*2= TL 240.00  toplam TL 360.00 maliyeti oluşur. Semt içi mahalleler arası sadece araç kiralamak isteyen müşteri TL 140.00 ödeme yapar ( Garaj çıkış noktası ile istenilen lokasyon mesafesine göre fiyatlandırma değişiklik gösterebilir. ) ekonomik fiyatlara kendisi taşımasını gerçekleştirip gerek duyulan eşyaların nakliyesini gerçekleştirmiş olur.

İstanbul Kamyonet Nakliye Fiyatları

Fiyatlandırmalar uygun ve ucuz olan kamyonetlerin hızlı nakliye oluşumuna öncülük eder, bu nedenle Acil Nakliye taleplerine tek elden komisyon ödemeden bizden hizmet alabilirsiniz. Kamyonet Nakliye Fiyatları hesaplama baz alınan maddeler Mesafe, Kamyonet modeli, Eşyanın yoğunluğu, Eşyanın taşınacağı katlar, Kamyonetin bekleme süresi bunlar gerçek fiyat tarifesine öncülük etmektedir.

 

ŞİMDİ ARA