Aylık arşiv Aralık 2015

ileadmin

Taşıma fiyatları

Taşıma Fiyat Hesaplama

Taşıma Fiyat Hesaplama

Eşya taşıma fiyatlandırma bulunduğu konum ve gideceği nokta arası hesaplanarak eşya listesine göre kullanılan malzeme personel sayısı ile hesaplanmaktadır. Uygun fiyat nasıl alınır, taşınma günü ve dönüş yükü taşıyıcı firmaya bırakılırsa %50 varan indirimli fiyat alabilirsiniz. Parça eşya taşıma fiyatları önceden eşya listesi uygulanarak sonrasında problemler yaşanmamasını nakliyat firması ile müşteri mağdur bırakmaz.

İlçeler arası yakın ilçe fiyat avantajı sunan ilçelerimiz, Tuzla pendik arası, kartal maltepe arası, kadıköy ile üsküdar arası, acıbadem, ümraniye ve ataşehir üçgeni arasında anadolu asya yakası taşımacılığı için fiyat avantajı sunmakta. Avrupa yakası beşiktaş sarıyer ve maslak güzergahına paralel sırası ile zeytinburnu, topkapı, merter, bakırköy, ataköy, bahçeşehir, beylikdüzü, avcılar, selimpaşa, silivri, bağcılar, başakşehir, göktürk, hadımköy ilçeleri arası uygun fiyat tarifesi sunulmaktadır.

Sanayi bölgesi araç taleplerine ister patpat ürünlü ister battaniye ürünlü araçlarımız hizmet sunmaktadır. İstoç, Masko, Modoko, Koçtaş, Metro, Carrefour, İkea, Ambarlı ve sayamadığımız sanayi siteleri için haftanın 7 gün 24 saati hizmet talep edebilirisiniz.

ileadmin

Evden eve parça eşya

paketleme yemek odasi.1

Evden Eve Parca Esya

Nakliyeci sektöründe evden eve nakliyat konusunda titizlikle projelendirdiğimiz taşıma planında olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetimiz uzman kadromuz eşyaların zarar görmemesi için itinalı çalışma yürüterek sorun yaşamadan hizmetler sunmaktayız. Parça eşya taşıma tanımı öğrenci, bekar, çeyiz, bir oda, salon takımı, yemek takımı, yatak odası, genç odası taşınmasında uygulanan hizmetlerdir.

Öğrenci eşyası, Öğrencilerimize özel %20 indirim uyguluyoruz, genel olarak yatak, iki kapak gardolap, çamaşır makinesi ve kişisel eşyaları bulunmaktadır. Taşınması kolay zaman almayan bu işlemler için önceden rezervasyon avantajınıza olacaktır.

Çeyiz eşyası, Yeni evlenen gençlerimiz için düğün hediyesi olması dileği ile %10 indirim uygulaması yapmaktayız. Sıfır orjinal paketli olan bu ürünler paketleme gerektirmediği için paketlemeden hafif ürünler olması nedeniyle sadece araç nakliyesi yeterli olan bu işlem ekonomik fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Bekar eşyası, 0+1 veya bir oda tercih edilmekte olup bu taşınma konusunda ucuz fiyat talepleri sonucu araç nakliyesi ve gereken montaj ve paketleme işlemi olmadan nakliyesi gerçekleşebilir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kalitesini arttırıp gerçek fiyatlar ile evden eve nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz.

ileadmin

İletişim

Bağlarbaşı Mahallesi Maltepe Bağdat Caddesi
Ptt Pasajı 179/280A, 34844 Maltepe/İstanbul
mail: info@parcaesyatasima.biz.tr

 

parcaesyatasima.biz.tr.iletişim

 

 

 

 

 

ŞİMDİ ARA